Pigūs skrydžiai į Rusiją


Pigūs skrydžiai į Rusiją – didžiausią valstybę pasaulyje! Kuris gi nenori jos aplankyti? Paskutinė minutė – pasiūlymas spontaniškoms ir turiningoms atostogoms milžiniškoje šalyje. Matyt nesuklysime pasakę, kad Rusija daugeliui asocijuojasi su spalvomis. Tiesa, bet spalvos dominuoja ne tik architektūriniuose sprendimuose, spalvų nestokojama ir šios šalies gamtos kolorite – Baikalo ežeras, didingieji Uralo kalnai, neaprėpiami miškai, stepės, ledynai, pajūris, didmiesčiai ir jaukūs kaimeliai dovanoja tokį peizažą, kurio pamiršti neįmanoma. Nenuostabu, kad šios šalies kraštovaizdis tapo ne vieno menininko įkvėpimo šaltiniu.

Jei kelionės kaina yra vienas prioritetų, pigūs skrydžiai į Rusiją internetu bus būtent tai, ko reikia Jums.

Ką pamatyti Rusijoje?

Pigūs skrydžiai į Maskvą dovanoja nepamirštamus įspūdžius Rusijos sotinėje. Spalvingoji Maskva turtinga lankytinų objektų: Maskvos kremlius, Raudonoji aikštė, Mauzoliejus, cerkvės ir kiti religiniai pastatai, daugybė muziejų bei meno galerijų, o keliaujantys su mažaisiais turėtų apsilankyti Maskvos zoologijos sode.

Jūsų dėmesio vertas ir Nevos upės žiotyse įsitaisęs Sankt Peterburgas. Šiame mieste aplankykite puošniojo baroko stiliaus Žiemos rūmus, Kazanės soborą, Smolno vienuolyną, Šv. Petro ir Pauliaus katedrą, vieną didžiausių pasaulyje meno kolekcijų saugantį Ermitažą ir daug kitų turtingų muziejų.

Ko paragauti Rusijoje?

Labai gilias kulinarines tradicijas puoselėjanti rusų virtuvė patiks lietuvių skonio receptoriams. Didžioji dalis tradicinių patiekalų yra sotūs, juose dominuoja žuvis, kiauliena, žvėriena, blynai, sriubos, įvairūs troškiniai. Svečiuodamiesi Rusijoje pasimėgaukite tradiciniais šalies patiekalais pavyzdžiui, šaltiena, kopūstų sriuba, vadinama Šči, Tiurja – duonos sriuba, koldūnais, čia vadinamais Pelmeni, virtiniais, vadinamais Vareniki, befstrogenu.

Praktinė informacija ir patarimai:

Rusijos valiuta – Rusijos rublis.

Orai Rusijoje. Kadangi Rusijos plotas milžiniškas nenuostabu, kad šalis išsidėsčiusi keliose (tiksliau – net septyniose) gamtinėse zonose. Didžiojoje Rusijos dalyje vyrauja žemyninis, vidutinių platumų klimatas, jam būdingos šaltos žiemos. Šiaurinėje šalies dalyje vyrauja arktinis ir subarktinis klimatas. O štai Kaukaze ir Juodosios jūros pakrantėje – subtropinis klimatas, atnešantis karščius ir lepinantis saule.

Lauktuvės iš Rusijos: garsiosios Rusijos matrioškos, skaros, tradicinė keramika, žieminiai veltiniai, mediniai rankų darbo kryželiai.