Pigūs skrydžiai į Prancūziją


Pigūs skrydžiai į Prancūziją patrauklūs net tiems, kurie apie šią šalį nelabai ką ir žino. Kartais būna ir taip... Prancūzija tarytum užburia, čia nori bene kiekvienas: meno, gero vyno gerbėjas, kiekvienas gurmanas, istorijai ir architektūrai neabejingas, dievinantis madą, mėgstantis lankytis muziejuose ir galerijose... Ir tai dar ne viskas! Čia Jūsų laukia viduramžių dvasia alsuojantys romantiški Provanso miesteliai, grakščios pilys, dailios gotikos stiliaus bažnyčios, prabanga dvelkianti pakrantė ir neaprėpiami vynuogynai... Tai – svajonių Prancūzija!

Paskutinė minutė, pigūs skrydžiai leidžia visus traukiančią šalį aplankyti itin patrauklia kaina. O pirkdami kelionę į Prancūziją internetu sutaupysite ne tik pinigų, bet ir brangaus laiko. Tad skubėkite įsigyti bilietus ir krautis lagaminus!

Ką pamatyti Prancūzijoje?

Neabejotinai viešint Prancūzijoje reikia aplankyti Paryžių ir nepakartojamas jo žymias vietas: Eifelio bokštą, Dievo Motinos katedrą, Triumfo arką, Luvrą, Eliziejaus laukus ir daugybę kitų nuostabių objektų.

Pigūs skrydžiai – proga aplankyti Marselį, kuriame Jus pasitinka Senasis uostas, Ifo pilis, muziejai, Notre Dame de la Garde bažnyčia.

Nica – poilsiautojų rojus, Žydrosios Pakrantės perlas. Prabanga alsuojantis kurortas siūlo ne tik kokybišką poilsį, bet ir turiningą laiką mieste.

Ko paragauti Prancūzijoje?

Prancūzų virtuvė pripažinimą pelniusi visame pasaulyje. Ji išsiskiria unikalumu, skoniu, čia didelė reikšmė teikiama ne tik pačiam patiekalui, bet ir jo pateikimui. Tad nenuostabu, kad prancūzų virtuvė traktuojama kaip viena rafinuočiausių. Svečiuodamiesi šioje šalyje pasimėgaukite itin gardžiai paruoštomis jūros gėrybėmis, viešintys Burgundijos regione turėtų neatsispirti norui paragauti delikateso – sraigių, varlių kojelių. Pusryčiams pasigardžiuokite išskirtinio skonio prancūziškais paštetais, kruasanais, o desertui mėgaukitės garsiaisiais macarons.

Praktinė informacija ir patarimai:

Prancūzijos valiuta – Euras.

Orai Prancūzijoje. Prancūzijos klimatas nevienodas. Vakarinėje šalies dalyje klimatą lemia Atlanto oro masės, čia vyrauja šilti ir drėgni orai, o temperatūrų skirtumas skirtingais metų laikais nėra ryškus. Prancūzijos pietuose vyrauja Viduržemio jūros klimatas, kuriam būdingos karštos ir sausos vasaros bei drėgnos, bet švelnios žiemos. Šalies centrinėje dalyje ir kalnuose – žemyninis klimatas, čia nemažai iškrinta kritulių.

Lauktuvės iš Prancūzijos: kvepalai, mažos Eifelio bokšto statulėlės, macarons, karameliniai saldainiai, džiovintos levandų šakelės, sūriai, prancūziškas vynas, alyvuogių aliejus.