Pigūs skrydžiai į Olandiją


Pigūs skrydžiai suteikia puikią progą mėgstantiems keliauti ir norintiems kelionės patrauklia kaina. Ne išimtis ir Olandija, į kurią traukia ištroškę nuotykių, linksmybių, taip pat gėlių mylėtojai, neabejingi muzikai, menui. Olandijoje garantuotas puikus laikas, žvalgantis po jaukius, nedidelius šalies miestelius, aplankant visame pasaulyje žinomus didmiesčius. Čia Jūsų laukia unikali architektūra, nemiegantys didmiesčiai, žavingi gamtos kampeliai, kelionė Amsterdamo kanalais, galybė muziejų, išpuoselėtų ir gražių parkų, kavinių, restoranų ir... kanapių barų! Mėgstantys aktyvų laisvalaikį galės sėsti ant dviračio ir leistis į įspūdžių kupiną kelionę.

Paskutinė minutė į Olandiją – tai atrakcija, paskatinsianti akimirksniu krautis lagaminus ir keliauti į šią nuotykių kupiną šalį. Pirkite kelionę internetu – greita, paprasta ir patogu.

Ką pamatyti Olandijoje?

Svečiuojantis Olandijoje tiesiog neįmanoma neaplankyti šalies sostinės Amsterdamo. Kanalų išraizgytas ir kiek Veneciją primenantis Amsterdamas sužavės mėgstančius didmiesčio šurmulį, muziejus ir kitas žymias vietas. Čia Jūsų laukia istorijos muziejus, Karališkieji rūmai, nuostabios bažnyčios, išpuoselėti parkai, zoologijos sodas, Deimantų dirbtuvės, gėlių turgus...

Pigūs skrydžiai suteikia galimybę aplankyti ir kitą šalies didmiestį – Roterdamą. Pastarasis Antrojo pasaulinio karo metais buvo kone visiškai nuniokotas, bet atstatytas ir šiandien sulaukia didžiulių turistų srautų. Roterdame apžiūrėkite 185 metrų aukščio Euromast bokštą su apžvalgos aikštele, meno galeriją, aplankykite miesto turgų, zoologijos sodą, pasigrožėkite neįprasta architektūra – kubo formos namais, pasvirusiais 45 laipsnių kampu.

Ko paragauti Olandijoje?

Svečiuodamiesi Olandijoje paragaukite nuostabių olandiškų sūrių. Taip pat turite sužinoti, koks skonis olandų tradicinių patiekalų, pavyzdžiui, žirnių ir kumpio sriubos erwtensoep, jautienos troškinio hutspot, rūkyto ungurio gerookte paling, lietinių su įvairiais garnyrais pannekoeken. Olandų virtuvėje populiarios jūros gėrybės. Labai mėgiamas patiekalas čia – žalia silkė, vadinama maatjes.

Praktinė informacija ir patarimai:

Olandijos valiuta – Euras.

Orai Olandijoje. Olandijoje vyrauja jūrinis klimatas. Vasaros šioje šalyje vėsokos, bet ir žiemos nešaltos, ypač vakarinėje šalies dalyje, kuri labiau veikiama Atlanto vandenyno. Rytinėje šalies dalyve vasaros šiltesnės, o žiemos – šaltesnės. Vasarą vidutiniškai vyrauja apie 17 laipsnių šilumos, o žiemomis termometro stulpeliai rodo apie 1–3 laipsnius

Lauktuvės iš Olandijos: įvairiausi olandiški sūriai, suvenyrai, ypač su kanapių elementais.