Pigūs skrydžiai į Londoną


Pigūs skrydžiai! Kur? Kraukitės lagaminus ir traukite į vieną įdomiausių miestų Europoje – Londoną! Dinamiškas, pavergiantis ir priverčiantis jį pamilti Londonas laukia tų, kurie neabejingi menui, kultūrai, mėgsta iš širdies pasilinksminti. Londonas tiek ilgesnei, tiek savaitgalio kelionei patrauklus ištisus metus. Įdomiausia tai, kad nesvarbu, kelintą kartą čia viešėsite, nes kaskart atrasite kažką naujo.

Paskutinė minutė yra proga su šeima ar draugų kompanija persikelti į visiškai kitokią aplinką, atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius. O kelionę pirkdami internetu džiaugsitės kaina, patogumu ir sparta.

Ką pamatyti Londone?

Pigūs skrydžiai į Londoną atveria neišsemiamas galimybes – pamatykite, kokių įdomių lankytinų objektų turistams pateikia šis miestas. Londone apžiūrėkite Parlamento rūmus, kuriuos kone visada galite pamatyti turistams skirtoje informacijoje. Įspūdingo dydžio neogotikinis pastatas, pasidabinęs šimtais bokštelių, įsitaisęs ant Temzės kranto traukia žvilgsnius ne tik dėl savo gabaritų ir eksterjero, bet ir dėl laikrodžio bokšto, kuriame – garsusis net 14 tonų sveriantis Big Benas.

Vienas gražiausių reginių Londone – Bokštų tiltas, jungiantis abu Temzės krantus. Abiejuose tilto galuose įsitaisę įspūdingi, labai dailūs bokštai, darantys šį tiltą kone meno kūriniu.

XI amžiuje iškilusi Tauerio pilis kadaise ilgai atliko ne tik gynybinę funkciją – ji atstojo ir kalėjimą. Šiandien įspūdingo grožio pilyje įrengtame muziejuje saugomos karališkosios regalijos ir brangenybės. Pilį gaubia legenda, bylojanti, kad pilies bokštą palikus septyniems juodvarniams, kurie čia apsistoję, miestą užklups negandos...

Kur apsistoti Londone?

Londonas yra viena tų sostinių, kuri sulaukia didelių turistų srautų visus metus, todėl nenuostabu, kad čia veikia labai daug puikių viešbučių. Keli iš populiariausiųjų sąrašo yra:

  • penkių žvaigždučių „Rosewood London“;
  • keturių žvaigždučių „Amba Hoter Charing Cross";
  • „The Nadler Soho“.

Praktinė informacija:
Reikalingi dokumentai
. Keliaujant į Londoną reikia turėti galiojančią tapatybės kortelę arba pasą.
Viešasis transportas. Londono viešojo transporto sistema išvystyta puikiai, bet ją perprasti nėra lengva. Esminis aspektas – painokas maršrutų tinklas ir kortelės-bilietai, naudojamos autobusams ir kitoms transporto priemonėms. Yra du kortelių tipai: Travel ir Oyster. Travel bus puikus pasirinkimas, jei Londone viešėsite neilgai, pavyzdžiui, savaitgalį. Oyster pirkite tada, jei manote, kad per dieną keliausite daugiau nei už 7 svarus – Oyster leis sutaupyti. Tiesa, neseniai atlikti tyrimai parodė, kad nuolatiniai viešojo transporto bilietai Londone yra brangiausi pasaulyje.
Oro uostai. Mieste veikia šie oro uostai: Gatwick (LGW), Luton (LTN), Heathrow (LHR), Stansted (STN) ir miesto oro uostas (LCY).