Pigūs skrydžiai į Ispaniją


Pietvakarinėje Europos dalyje jaukiai įsitaisiusi Ispanija yra viena geidžiamiausių krypčių turiningoms atostogoms ir kokybiškam poilsiui. Pigūs skrydžiai suteikia progą šią žavingą šalį aplankyti labai patrauklia kaina. Iš vienos pusės Ispanijos krantus skalauja Atlanto vandenynas, o iš kitos – švelniai glosto gražuolė Viduržemio jūra. Tiesioginiai pigūs skrydžiai į Ispaniją leidžia greitai persikelti į visiškai kitokio mentaliteto šalį, garsią charizmatiškais šokiais, nuostabia virtuve, kontrastinga gamta, puikiu vynu. Besidomintys menu, kultūra, ispanų tradicijomis turėtų keliauti į Barseloną, Madridą, Valensiją. Šie ir kiti šalies didmiesčiai – tikras kultūrinis ir istorinis lobynas.

Paskutinė minutė į Ispaniją – pasiūlymas, idealiai tiksiantis pavargusiems nuo rutinos, didelio darbo krūvio ir norintiems atsipalaiduoti. Niekur neskubantys ispanai, lėtas gyvenimo ritmas, pasakiški paplūdimiai ar akį traukianti architektūra Ispanijoje bus būtent tai, ko Jums reikia. Kelionę galite tuoj pat rezervuoti internetu ir imti krautis lagaminus.

Ką pamatyti Ispanijoje?

Atvykę į Ispaniją būtinai skirkite laiko spalvingajai, kontrastingai Barselonai, kurią daugiausia garsina originalūs architekto Gaudi darbai. Barselonoje apžiūrėkite Guelio parką, Barselonos katedrą, aplankykite Picasso muziejų, pavaikštinėkite garsiąja Las Ramblas gatve.

Pigūs skrydžiai į Madridą – puiki proga susipažinti su Ispanijos sotine – kultūrine prasme labai turtingu miestu. Čia Jūsų laukia per šešias dešimtis muziejų, Plaza Mayor aikštė, Gran Via gatvė, Karališkieji rūmai, Saulės vartų aikštė.

Aplankykite Andalūzijos regione įsikūrusią Malagą. Be puikaus oro, čia netrūks veiklos ir tiems, kurie keliauja kultūriniais tikslais – Malagoje pasitinka puošniojo baroko atstovė – Malagos katedra, namas, kuriame jaunystėje gyveno Picasso, ant kalvos didingai stūksanti Gibralfaro pilis, Malagos muziejai.

Ko paragauti Ispanijoje?

Pigūs skrydžiai į Ispaniją yra galimybė paragauti garsiųjų ispanų patiekalų: tapas, tradicinio patiekalo paella, patiekiamos keptuvėje. Paella pagrindą sudaro ryžiai ir jūros gėrybės. Svečiuodamiesi Ispanijoje nepraleiskite progos paragauti ir ispaniškos tortiljos, gaspacho sriubos ir tradicinio ispanų gėrimo sangrijos.

Praktinė informacija ir patarimai:

Ispanijos valiuta – Euras.

Orai Ispanijoje. Ispanijoje vyrauja trys klimato zonos. Šiaurėje – drėgniausia, rytuose ir pietuose vasaros lepina saule, o žiemos švelnios, kartais sulaukiama lietaus. Centrinėje žemyno dalyje labai juntami temperatūros svyravimai – vasaromis čia karšta, o žiemomis termometro stulpeliai nukrenta žemiau nulio.

Vasaromis Ispanijoje, išskyrus kalnų regionus, lepina apie 25–30 laipsnių siekiantis karštis, ruduo taip pat malonus – šyla maždaug iki 22 laipsnių. Žiemomis vėsiau – maždaug 12 laipsnių šilumos.

Lauktuvės iš Ispanijos: įvairiausi keramikos dirbiniai, vėduoklės, ispaniškas vynas, ožkos ir avies sūriai, alyvuogės, alyvuogių aliejus, vytintas ispaniškas kumpis.