Pigūs skrydžiai į Barseloną


Spalvingoji ir apdainuotoji Barselona – vienas įspūdingiausių Ispanijos miestų, todėl pigūs skrydžiai į Barseloną labai paklausūs turizmo sektoriuje. Šis miestas – Katalonijos regiono sostinė, kiekvienais metais sulaukianti tūkstantinių keliautojų srautų. Čia pasitinka neapsakomo grožio Sagrada Familia bažnyčia, spalvų turtingas Guelio parkas, ilgiausias pasaulyje suoliukas, puikūs paplūdimiai, elegancija ir rafinuotumu spinduliuojantis gotikinis kvartalas, kvapą gniaužiantys architektūriniai paminklai...

Paskutinė minutė internetu – griebkite nė negalvodami ir mažesne nei įprasta kaina keliaukite į atradimų ir pažinimo pasaulį, garantuodami įsimintiniausias savo atostogas!

Ką pamatyti Barselonoje?

Barselona ne tik Katalonijos sostinė – tai šio regiono lopšys ir vienas lankomiausių miestų ne tik Ispanijoje, bet ir visos Europos mastu, todėl tikrai turintis daug nuostabių objektų, dominančių turistus.

Svečiuodamiesi Barselonoje būtinai aplankykite nepaprasto grožio miesto simbolį – Sagrada Familia bažnyčią. Nors statybos startavo jau daugiau kaip prieš šimtmetį, statinys vis dar nebaigtas. Net keturiolika gyvenimo metų šios bažnyčios statybų aikštelėje praleido garsusis Antonio Gaudi.

Dar vienas objektas, reprezentuojantis Barseloną, yra Guelio parkas, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Už šį nuostabų spalvingą kūrinį taip pat reikėtų dėkoti Gaudi.

Barselonos jūrų muziejus – vienas didžiausių tokio tipo muziejų visoje Europoje – labai populiarus tarp šeimų, keliaujančių su vaikais.

Kur apsistoti Barselonoje?

Barselonoje viešbučių tinklas labai platus, todėl tikrai rasite tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Tiesa, viešbučių kainos čia nėra labai mažos. Kalbant apie populiariausius miesto viešbučius, tikslinga paminėti:

  • penkių žvaigždučių „Renaissance Barcelona Hotel“;
  • keturių žvaigždučių „Gallery“;
  • ir norintiems apsistoti kiek pigiau – trijų žvaigždučių „Catalonia Avinyo“, „Catalonia Park Guell“.

Praktinė informacija:
Reikalingi dokumentai.
Keliaujant į Barseloną reikia turėti galiojančią tapatybės kortelę arba pasą.
Viešasis transportas. Barselonoje kursuoja autobusai, tramvajai ir metro. Galite įsigyti vienkartinius metro arba autobuso bilietus, skirtus vienam važiavimui. Jei planuojate važinėti daugiau, tikslinga pirkti dienos bilietą. Su šiuo bilietu galėsite keliauti bet kuria viešojo transporto priemone. Dar vienas bilieto tipas – T-10, pastarasis skirtas dešimčiai važiavimų. Taip pat galima pirkti bilietus, kuriais galėsite važinėti nuo 2 iki 5 dienų visomis transporto priemonėmis ir visose miesto zonose.
Oro uostai. Mieste veikia Barcelona-El Prat Airport (BCN) oro uostas.