Pigūs skrydžiai į Airiją


Šalis, į kurią lietuviai skrenda labai dažnai, kas ji? Žinoma, tai – Airija! Šalies populiarumą didele dalimi lemia tai, kad kone kiekvienas turime Airijoje įsikūrusių giminaičių, draugų. Nenuostabu, jog pigūs skrydžiai, paskutinė minutė į Airiją ištirpsta dar greičiau nei pirmasis sniegas. Bet tikrai ne vien noras aplankyti artimuosius vilioja į šią šalį. Čia Jus pasitiks sodriai žalia spalva nuspalvintas kraštovaizdis, įstabios pakrantės, viduramžius menančios pilys, platus pramogų spektras.

Pigūs skrydžiai į Airiją internetu leidžia nepamirštamas atostogas susiplanuoti akimirksniu ir gerokai mažesne kaina. Kraukitės lagaminus ir traukite į didžiulį įspūdžių bagažą padovanosiančią Airiją!

Ką pamatyti Airijoje?

Pigūs skrydžiai yra unikali proga keliauti patrauklia kaina ir aplankyti Airijos sostinę Dubliną. Miestas vilioja pramogų ir linksmybių gerbėjus, kadangi garsėja labai solidžiu barų ir pasilinksminimo vietų skaičiumi. Be viso šito, mieste daug įdomių lankytinų objektų: Dublino vaškinių figūrų muziejus, Dublino pilis, Gineso alaus darykla, Nacionalinė galerija ir kt. Keliaujantys su vaikais turėtų neaplenkti zoologijos sodo.

Aplankykite tiltų, vandens kelių bei jaukių siaurų gatvelių turtingą Korką. Mieste apžiūrėkite Šv. Finbaro katedrą, restoranų, barų ir parduotuvių kupiną Paul gatvę, Blerney pilį, Crawfordo meno galeriją.

Nuplaukite į vakarinėje Airijos pakrantėje įsikūrusias Arano salas. Čia susipažinsite su airių kultūros tradicijomis, papročiais, gyvenimo būdu.

Ko paragauti Airijoje?

Tradiciniuose airių patiekaluose dominuoja žuvis, jūros gėrybės, daržovės, mėsa, sūriai ir bulvės. Įprasta valgyti sočius pusryčius, pavyzdžiui, kiaušinienę su šonine, žuvį, o desertui mėgaujamasi skrudinta duona su džemu ar uogiene. Svečiuodamiesi Airijoje paragaukite airiško troškinio, kurio pagrindą sudaro svogūnai, ėriuko kaklas ir, žinoma, bulvės. Apskritai, bulvės airių virtuvėje labai mėgiamos, daugelis vietinių bent kartą per dieną valgo bulvių.

Praktinė informacija ir patarimai:
Airijos valiuta – Euras.

Orai Airijoje. Airijoje vyrauja švelnus klimatas, bet visi, kurie bent kiek domėjosi šia šalimi, žino, jog čia labai dažni krituliai – lietus. Sniego sulaukiama retai, daugiau jo būna tik aukščiau kalnuose. Jei norite gauti mažiau lietaus, keliaukite į Dubliną ir rytinę Airijos dalį. Vasarą Airijoje vidutinė vyraujanti temperatūra yra apie 19 laipsnių, o žiemą – apie 7 laipsnius.

Lauktuvės iš Airijos: airiška kava, airiškas viskis, vilnoniai pledai, alus, rankų darbo muilas.