Pigūs skrydžiai į Vokietiją


Vidurio Europoje įsikūrusi Vokietija turi sausumos sienų net su devyniomis kaimynėmis, taip pat ribojasi su Baltijos ir Šiaurės jūromis. Paskutinė minutė, pigūs skrydžiai į Vokietiją išgraibstomi labai sparčiai, todėl planuojantys aplankyti Vokietiją mažesne kaina turėtų nesnausti. Verta pirkti kelionę internetu – greita, paprasta ir patraukli kaina.

Vokietija patiks mėgstantiems linksmybes, bet drauge sužavės ir tuos, kurie trokšta ramaus, jaukaus poilsio –tam idealiai tiks nedideli šalies miesteliai ar kaimai, sužavėsiantys ypatinga aura, svetingumu. Šalis vilioja sava kultūra ir tradicijomis, didingomis, grakščiomis pilimis, muziejų gauna, teatrais, įstabiais gamtos kampeliais... Ypač pigūs skrydžiai į Vokietiją paklausūs prieškalėdiniu laikotarpiu – daugybė smalsuolių iš įvairių šalių trokšta apsilankyti garsiosiose Vokietijos kalėdinėse mugėse. Patikėkite, reginys įspūdingas ir vertas bent kartą gyvenimą tai pamatyti gyvai.

Ką pamatyti Vokietijoje?

Aplankykite Vokietijos sostinę Berlyną ir pasigrožėkite miesto simboliu – Brandenburgo vartais, Berlyno televizijos bokštu, aplankykite miesto zoologijos sodą, Tiergarteno parką ir kt. Berlyne nenuobodžiaus mėgstantys lankyti muziejus – šis miestas pelnytai vadinamas muziejų miestu.

Hamburge apžiūrėkite istorinį Speicherstadt rajoną, didelę Šv. Mykolo bažnyčią su apžvalgos aikštele, miesto rotušę, daugybę Hamburge įsikūrusių muziejų.

Užsukite į vieną seniausių, dar romėnų įkurtą, šalies miestų – Kelną. Apžiūrėkite elegantiškąją gotikos stiliaus Kelno katedrą, miesto rotušę ir įspūdingas ekspozicijas turinčius muziejus.

Ko paragauti Vokietijoje?

Vokietijos virtuvė itin įvairi, kiekvienas regionas turi savitus tradicinius patiekalus. Pavyzdžiui, Miunchene tai baltosios dešrelės su saldžiomis garstyčiomis, Hamburge populiarūs mėsos kukuliai, vaisių drebučiai ir kt. Vokiečiai mėgsta dešreles, dešras, ikrus, mėsos patiekalus, tad jei esate sotaus maisto gerbėjas, Vokietijos virtuve nenusivilsite. Paragaukite vokiečių mėgiamos keptos anties su obuoliais – pirštus apsilaižysite.

Praktinė informacija ir patarimai:

Vokietijos valiuta – Euras.

Orai Vokietijoje. Šalyje vyrauja vidutinių platumų klimatas. Vasaros Vokietijoje kaitra nelepina – šiaurinėje šalies dalyje sušyla vidutiniškai iki 15–18 laipsnių, o pietinėje – iki 20 laipsnių ar kiek daugiau. Viduržiemy šiaurinėje šalies dalyje vyrauja nuliui artima temperatūra, o pietuose – apie 3 laipsnius šilumos. Alpių regione termometro stulpeliai krenta gerokai žemiau – maždaug iki 11 laipsnių šalčio.

Lauktuvės iš Vokietijos: alaus bokalai, Meiseno porcelianas, vokiški šokoladai, sausainiai, laikrodžiai, jei keliaujate prieš Kalėdas, parvežkite kalėdinių dekoracijų, kalėdinio vyno.