Pigūs skrydžiai į Varšuvą


Pigūs skrydžiai į kaimyninės Lenkijos sostinę Varšuvą – puiki idėja šeimos ar draugų savaitgaliui. Jei galvojate, kad kaimynystėje nelabai yra, ką pamatyti ir nuveikti, tada juo labiau privalote čia keliauti, kad įsitikintumėte, kaip smarkiai klystate! Varšuvoje Jūsų laukia nepaprastai gražus senamiestis, magiški, paslaptingi ir kvapą gniaužiantys architektūriniai sprendimai, nepaprasto grožio Ogrod Saski parkas, ištaigingi viešbučiai ir didžiuliai prekybos centrai.

Kelionė į Varšuvą internetu bus labai patogus sprendimas, o jei norite kelionės patrauklia kaina, Jūsų akiratyje turėtų atsidurti pasiūlymai „Paskutinė minutė“.

Ką pamatyti Varšuvoje?

Varšuvoje įvairių pomėgių keliautojai atras tai, kas jiems bus įdomiausia ir aktualiausia. Čia gausu lankytinų objektų ir renginių meno, muzikos, dizaino, istorijos, archeologijos, architektūros specialistams ir mėgėjams.

Aplankykite vieninteles pasaulyje nuo pat viduramžių veikiančias Veličkos druskų kasyklas, kurių bendras ilgis sudaro net apie tris šimtus kilometrų!

Jei svečiuositės Krokuvoje, apžiūrėkite ant Vavelio kalvos didingai stūksančią Šv. Stanislovo ir Vaclovo katedrą. Seniau būtent šioje šventovėje buvo karūnuojami šalies monarchai. Tiesia, katedrą galite išgirsti vadinant ir Vavelio vardu.

Istorijos gerbėjus sudomins didžiausia Europoje plytinė Marienburgo pilis.

Kur apsistoti Varšuvoje?

Varšuvoje apgyvendinimo sektorius išvystytas pavydėtinai puikiai. Tai įrodo ir faktas, jog pasitaiko, kad pigūs skrydžiai į Varšuvą masina dėl galimybės apsistoti garsiajame penkių žvaigždučių viešbutyje „InterContinental Warsaw“. Pastarasis įsikūręs pačiame miesto centre. Vienas tobuliausių dalykų čia – tai Varšuvos panorama, atsiverianti pro viešbučio langus. Ypač pasakiškas vaizdas naktį...

Jei norite kokybiško poilsio, bet ekonomiškesnio sprendimo, rinkitės netoli Varšuvos centrinės stoties įsikūrusį moderniai įrengtą trijų žvaigždučių viešbutį „Campanile Warszawa“.

Praktinė informacija:
Reikalingi dokumentai
. Keliaujant į Varšuvą reikia turėti galiojančią tapatybės kortelę arba pasą.
Viešasis transportas. Varšuvoje viešojo transporto sistema išvystyta pakankamai gerai. Po miestą kursuoja autobusai, tramvajai ir metro. Vieni patogiausių čia – autobusai, o tramvajai daugiausia kursuoja po centrinę miesto dalį. Metro maršrutas yra vienas, jungiantis centrinę Varšuvos dalį su pietine. Viešojo transporto bilietus įsigyti galite kioskeliuose, bilietais prekiaujančiose kasose daugelyje stotelių, taip pat iš vairuotojo.
Oro uostai. Mieste veikia šie oro uostai: Okecie (WAW), Warsaw Modlin (WMI).