Pigūs skrydžiai į Tenerifę


Įstrigote niūrioje kasdienybėje, kurioje dominuoja tik darbas ir namai? Sekina didelis krūvis, juntate energijos stoką ir už viską labiau norėtumėte nuo visko atsiriboti? Pigūs skrydžiai į Tenerifę – tai, ko Jums reikia! Didžiuliais poilsiautojų srautais galintis pasigirti Ispanijos kurortas Tenerifė kviečia tuos, kurie trokšta pabėgti nuo miesto šurmulio, pasilepinti saule, vandens pramogomis ir pasigrožėti įstabiais gamtos kampeliais.

Paskutinė minutė į vieną Kanarų salų vilioja mažų kainų medžiotojus. Pirkite internetu – maloniai nustebins ne tik kaina, bet ir tai, kaip greit suplanuosite savo svajonių atostogas!

Ką pamatyti Tenerifėje?

Matyt, nė vienas, pabuvojęs Tenerifėje, nesiginčys, kad sala išskirtinio grožio. Poilsiautojai čia traukia ne tik dėl puikiai atostogoms tinkančio klimato, bet ir dėl to, ką įdomaus ši Kanarų sala gali pasiūlyti. Be plataus vandens pramogų spektro, Tenerifėje yrą, ką pamatyti.

Salos pasididžiavimas – Teidės ugnikalnis. Pasinaudokite proga ir keltuvu pakilkite į pusketvirto kilometro aukštį – prieš akis atsivers kvapą gniaužianti salos panorama.

Svečiuodamiesi saloje užsukite į jos sostinę Santa Krusą. Jei viešėsite žiemos pabaigoje, turėsite unikalią progą savo akimis išvysti ir sudalyvauti garsiajame kasmetiniame karnavale, skelbiančiame žiemos pabaigą. Spalvos ir garsai pasklinda po miestelio gatveles, suvienydami bendroms linksmybėms vietinius ir turistus.

Neaplenkite La Lagunos – buvusios Tenerifės sostinės, kurioje poilsiautojus labiausiai sužavi naktinis miestelio gyvenimas, pramogų galimybės ir tradiciniai pastatai. Pavaikštinėkite į UNESCO paveldo sąrašą įtraukto senamiesčio gatvelėmis, apžiūrėkite Santo Domingo bažnyčią, miesto katedrą.

Kur apsistoti Tenerifėje?

Poilsiui pritaikyta sala, be abejo, turi puikiai išvystytą viešbučių tinklą. Keli populiariausi Tenerifėje:

  • penkių žvaigždučių „Sandos San Blas Nature Resort&Golf“;
  • keturių žvaigždučių „Bahia Principe Tenerife Resort“;
  • ekonomiškesnis sprendimas – trijų žvaigždučių „Barcelo Santa Cruz Contemporaneo“.

Praktinė informacija:
Reikalingi dokumentai
. Keliaujant į Tenerifę reikia turėti galiojančią tapatybės kortelę arba pasą.
Viešasis transportas. Tenerifėje kursuoja autobusai – tai nebrangi ir patogi viešojo transporto priemonė kelionei po salą.
Oro uostai. Mieste veikia šie oro uostai: Norte Los Rodeos (TFN), Sur Reina Sofia (TFS).