Pigūs skrydžiai į Rygą


Latvijos sostinė Ryga įsikūrusi ties to paties pavadinimo įlanka. Pigūs skrydžiai į Rygą vilioja norinčius pažinti kaimyninės šalies sostinę, pasigrožėti įstabia architektūra, į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktu senamiesčiu, aplankyti įdomius objektus. Paskutinė minutė į Rygą bus puikus pasirinkimas savaitgaliui su šeima ar draugų kompanija.

Atvykusius į Rygą pasitinka grakščios, šimtmečius skaičiuojančios bažnyčios, viduramžių dvasią išlaikę pastatai, turiningi kultūriniai renginiai.

Kelionę į Rygą įsigykite internetu – mažesnė kelionės kaina tikrai nuteiks teigiamai. Maža to, pirkdami internetu kelionę įsigysite vos per kelias minutes – puikus sprendimas netikėtai gimusiai idėjai įgyvendinti.

Ką pamatyti Rygoje?

Kaimyninės šalies sostinė maloniai nustebins – lankytinų objektų ir veiklų čia netrūksta. Apžiūrėkite Rygos katedrą – didžiausią viduramžius menančią bažnyčią ne tik Latvijoje, bet ir visame Baltijos regione. Katedros eksterjeras ypač domina architektūros gerbėjus, nes jungia net kelis stilius: romaninį, ankstyvąjį gotikos, baroko ir Art Nouveau.

Susipažinkite su Senąja Ryga – istoriniu miesto centru, įsikūrusiu Dauguvos krante. Apžiūrėkite viduramžių architektūros paminklus, pavaikštinėkite ypatingos auros gaubiamomis siauromis gatvelėmis, skirkite dėmesio gotikinei Šv. Petro bažnyčiai, Senosios Rygos sinagogai, Šv. Jokūbo katedrai.

Jei keliaujate su vaikais, būtinai aplankykite Rygos zoologijos sodą. Čia įrengti Žirafų namai sulaukia bene daugiausia mažųjų lankytojų dėmesio. Ne mažiau populiarūs ir Tigrų namai, Kengūrų namai, Tropikų namai ir kt.

Kur apsistoti Rygoje?

Rygoje apgyvendinimo infrastruktūra išplėtota labai gerai, todėl miesto svečiai turi puikais galimybes pasirinkti viešbutį pagal savo poreikius. Vieni populiariausių viešbučių Rygoje:

  • penkių žvaigždučių „Neiburgs Hotel“;
  • „Dome Hotel & SPA – Relais & Chateaux“;
  • keturių žvaigždučių „Wellton Centrum Hotel & SPA“.

Praktinė informacija:
Reikalingi dokumentai
. Keliaujant į Rygą reikia turėti galiojančią tapatybės kortelę arba LR pasą.
Viešasis transportas. Rygos viešąjį transportą sudaro tramvajų linijos, troleibusų ir autobusų maršrutai. Bilietus galite įsigyti iš vairuotojo arba bilietų kasose, bilietų pardavimo automatuose, kai kuriuose spaudos kioskuose, „Rimi“ prekybos centruose. Jei Rygoje viešėsite ilgiau ir daug važiuosite visuomeniniu transportu, tikslinga įsigyti tam tikrą laikotarpį galiojantį bilietą.
Oro uostai. Mieste veikia Tarptautinis Rygos oro uostas – RIX.