Pigūs skrydžiai į Paryžių


Vienu romantiškiausių pasaulio miestų tituluojamas Paryžius vilioja ne tik įsimylėjėlius – pigūs skrydžiai į šį miestą traukte traukia ir meno, muzikos, mados bei nuostabios architektūros gerbėjus, taip pat neabejingus istorijai ir besidominčius istoriniu bei kultūriniu palikimu. Paryžius puikiai tiks savaitgalio kelionei ar ilgesnėms atostogoms.

Paskutinė minutė į Paryžių – tereikia kelių minučių, kad šių pasiūlymų nebeliktų. Susiplanuoti kelionę vos per kelias minutes leidžia ir šiuolaikinės galimybės – pirkdami internetu taupote ir pinigus, ir laiką.

Ką pamatyti Paryžiuje?

Pigūs skrydžiai į Paryžių – tai langas į svajonių miestą, persmelktą ypatingos auros ir turtingą lankytinų objektų.

Kas gi nėra girdėjęs apie Eifelio bokštą? Būtent jį tiesiog privalu aplankyti viešint šiame meilės mieste. Įdomu tai, kad šis Paryžiaus simbolis buvo statytas tik kaip laikinas statinys, o stovi iki šių dienų ir dar sutraukia milžiniškus keliautojų srautus. Eifelio bokšto dydis – 324 m. Norintys patys užkopti į bokšto viršų turės įveikti 1 665 pakopas.

Notre Dame – Paryžiaus Dievo Motinos katedra, žymiausia visame mieste. Tai tikras viduramžių architektūros šedevras, kurio statyboms prireikė maždaug dviejų šimtmečių.

Keliaujantieji su vaikais turėtų neaplenkti garsiojo Paryžiaus Disneilendo – vieno lankomiausių atrakcionų parkų visoje Europoje. Daugiau kaip pusšimtis atrakcionų laukia įvairaus amžiaus ir pomėgių keliautojų!

Kur apsistoti Paryžiuje?

Paryžius – vienas populiariausių Europos miestų, gausiausiai lankomas turistų, todėl apgyvendinimo įstaigų skaičiaus ir jų įvairovės čia nestokojama. Kaip kelis populiariausius viešbučius Paryžiuje galima paminėti šiuos:

  • penkių žvaigždučių „La Reserve Paris – Hotel and SPA“;
  • keturių žvaigždučių „Saint James Paris – Relais et Chateaux“;
  • trijų žvaigždučių „Hotel Joke – Astotel“.

Praktinė informacija:
Reikalingi dokumentai
. Keliaujant į Paryžių reikia turėti galiojančią tapatybės kortelę arba pasą.
Viešasis transportas. Paryžiuje kursuoja autobusai, metro, tramvajai. Paryžiuje galite įsigyti vienkartinį t+ bilietą, galiojantį visoms transporto priemonėms. Gerokai palankesnė kaina bus, jei pirksite iškart 10 bilietėlių. Jei viešėdami mieste planuojate daug važinėti viešuoju transportu, ekonomiškiau ir patogiau bus Paris Visite kortelė. Ją galite pirkti pageidautinam dienų skaičiui, maža to, gausite nuolaidų lankytiniems objektams. Bilietas Mobilis panašus į Paris Visite, tik nesuteikia nuolaidų lankytinoms vietoms.
Oro uostai. Mieste veikia šie oro uostai: Beauvais-Tille Airport – BVA (Bovė), Charles De Gaulle – CDG (Šarlio de Golio), Orly oro uostas – ORY (Orli).