Pigūs skrydžiai į Kopenhagą


Danijos sostinė Kopenhaga išvertus iš danų kalbos reiškia „pirklių uostas“. Pigūs skrydžiai į Kopenhagą padės minimaliomis investicijomis patirtį didžiulį kiekį įspūdžių, teigiamų emocijų ir pažinti spalvingą, išpuoselėtą ir lankytinų objektų turtingą miestą, buvusį žymaus pasakų kūrėjo Anderseno įkvėpimo šaltiniu.

Paskutinė minutė, pigūs skrydžiai į Kopenhagą internetu – proga pakeliauti ir pažinti miestą labai patrauklia kaina. Vos kelios minutės ir Jūs jau galite krautis lagaminus į spalvomis žaižaruojančią Kopenhagą!

Ką pamatyti Kopenhagoje?

Danijos sostinė gali pasigirti lankytinų objektų gausa, ypač keliautojus žavi nuostabios mieste stūksančios pilys. Pavyzdžiui, XVI amžiuje iškilusi Frederiksborgo pilis – didžiausia Renesanso epochos pilis visoje Skandinavijoje. Per tris nedideles salas išsidėsčiusi pilis priverčia neatitraukti nuo jos akių – grakštumas, didybė ir elegancija pavergia. Pilyje veikia Nacionalinis istorijos muziejus.

Aplankykite ir ant jūros kranto didingai stūksančią Kronborgo pilį. Renesanso stiliaus atstovė turi itin dailius bokštus, įspūdingo ilgio menę, čia veikia ir Danijos jūreivystės muziejus.

Jei bent kiek domėjotės Danija ir jos sostine, tai į lankytinų objektų sąrašą tikrai įtraukėte ir Tivoli parką. Pigūs skrydžiai į Kopenhagą suteikia galimybę aplankyti ir nuostabų pramogų šaltinį, masinantį ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Anderseno pasakų motyvais įkurtas parkas – viena mėgiamiausių šeimos laisvalaikio vietų Kopenhagoje.

Kur apsistoti Kopenhagoje?

Puikiai išvystyta apgyvendinimo infrastruktūra Kopenhagoje suteikia progą pasirinkti labiausiai poreikius ir galimybes atitinkančią apgyvendinimo įstaigą. Keli populiariausi viešbučiai Kopenhagoje:

  • penkių žvaigždučių „Hilton Copenhagen Airport“;
  • keturių žvaigždučių „Crowne Plaza Copenhagen Towers“;
  • o norintys patogaus poilsio, bet kiek ekonomiškesnio varianto nesuklys pasirinkę trijų žvaigždučių „Best Western Hotel City“.

Praktinė informacija:
Reikalingi dokumentai
. Keliaujant į Kopenhagą reikia turėti galiojančią tapatybės kortelę arba LR pasą.
Viešasis transportas. Kopenhagos viešojo transporto sistema yra viena patikimiausių pasaulyje, bet nuolat ir toliau tobulinama. Mieste kursuoja metro, autobusai ir troleibusai – visoms transporto priemonėms galioja tas pats bilietas, kurį įsigyti galite iš vairuotojo, bilietų pardavimo kasose arba automatuose, stotyse. Galima įsigyti kelių važiavimų arba kelių dienų viešojo transporto bilietus. Vienkartinis bilietas naudojamas ne vienam važiavimui, bet tam tikram laiko tarpui.
Oro uostai. Mieste veikia šie tarptautiniai oro uostai: Roskilde (RKE), Kastrup (CPH).