Pigūs skrydžiai į Italiją


Pietų Europos perlu tituluojama Italija driekiasi Apeninų pusiasalyje ir apima dvi dideles salas, įsikūrusias Viduržemio jūroje, bei daug mažesnių salelių. Rytinėje, pietinėje ir vakarinėse dalyje šalies krantus glosto jūrų vanduo, o šiaurėje stūkso didingi Alpių kalnai. Italija vilioja turtinga istorija, pasakiškomis kaimo vietovėmis, įspūdinga gamta, savita kultūra, užburiančiu kraštovaizdžiu.

Paskutinį minutė – tai unikalus pasiūlymas Italiją aplankyti labai viliojančia kaina. Pigūs skrydžiai į Italija masina ne tik norinčius pasilepinti poilsiu idiliškuose šalies paplūdimiuose, pasigrožėti įstabiais gamtos vaizdais, bet ir besidominčius architektūra, menu, kultūra, neabejingus madai, muzikai ir itališkai virtuvei. Pirkite kelionę internetu – džiaugsitės gerokai mažesne kaina.

Ką pamatyti Italijoje?

Sunku pasakyti, ką pamatyti Italijoje, nes lankytiniems objektams šioje šalyje verta skirti ir kelias savaites. Būtinai susipažinkite su sostine Roma, vadinama amžinuoju miestu. Čia aplankykite į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą miesto istorinį centrą, Koliziejų, Panteoną, Romos forumą, mažiausią pasaulio valstybę – Vatikaną ir daug kitų istorinių, įdomių objektų.

Viešėdami Italijoje užsukite į Veneciją – miestą ant vandens, itin masinantį romantikus, įsimylėjėlius. Vienu įdomiausių ir turistų mėgiamiausių miestų Europoje tituluojama Venecija pakerės savo aura ir miestą apraizgiusiu kanalų tinklu.

Dievinantys madą turėtų neaplenkti Milano. Tiesa, ne tik mados gerbėjai čia turės, ką veikti, bet ir neabejingi operai.

Ko paragauti Italijoje?

Pigūs skrydžiai į Italiją labai mėgiami maisto gurmanų. Šios šalies virtuvė, kurioje vyrauja daug daržovių, žuvies, vaisių, yra žinoma visame pasaulyje. Svečiuodamiesi Italijoje neabejotinai paragaukite tikros itališkos picos, kepamos krosnyje. Makaronai, kuriuos Italijoje išgirsite vadinant pasta, irgi turėtų būti įtraukti į būtinų paragauti Italijoje patiekalų sąrašą. Saldumynų gerbėjai viešėdami Italijoje neatsispirs nuostabiajam Tiramisu desertui.

Praktinė informacija ir patarimai:

Italijos valiuta – Euras.

Orai Italijoje. Italijoje vyrauja Viduržemio jūros klimatas, bet kadangi šalis labai ištįsusi iš šiaurės į pietus, tai klimatas nevienodas. Šiaurėje žiemos drėgnokos, šaltos, bet vasaros šiltos. Likusioje šalies dalyje vasaros džiugina karščiais, o žiemos malonios, švelnios ir lepina saulės spinduliais. Italijai priklausančioje Sicilijoje – subtropinis klimatas.

Lauktuvės iš Italijos: sūriai, kaukė iš Venecijos, Grappa – degtinė iš vynuogių, itališka kava.