Pigūs skrydžiai į Hurgadą


Hurgada yra Raudonosios jūros bangų skalaujamas Egipto kurortas. Kadaise čia buvo nedidukas žvejų kaimelis ir tik nuo 20 amžiaus Hurgada ėmė vystytis kaip kurortas. Pigūs skrydžiai į Hurgadą – garantuotos tobulos atostogos viename populiariausių Egipto kurortų! Šis kurortas – idealiai subalansuotas tiems poilsiautojams, kurie nori pažinti Rytų šalių kultūrą, pasimėgauti pasakišku poilsiu paplūdimiuose, šiltu jūros vandeniu ir saulės spinduliais bei pasinerti į linksmybių ir pramogų sūkurį. Išbandykite neprilygstamas vandens pramogas, atversiančias vartus į kupiną sodrių spalvų ir egzotikos povandeninį pasaulį! Be nardymo, Jūsų laukia platus kitų pramogų spektras: pašėlęs naktinis gyvenimas, galybė puikių klubų, žvejyba, plaukiojimas laivais, burlentės ir kt.

Į Hurgadą paskutinė minutė internetu – išskirtinė galimybė gerokai mažesne kaina nukeliauti į labai populiarų kurortą. Vos kelios minutės ir Jūs jau planuojate savo svajonių atostogas!

Ką pamatyti Hurgadoje?

Nors Hurgada – puikiai išvystytas kurortas, čia yra ką pamatyti ir daugiau, nei tik nuostabius paplūdimius. Svečiuodamiesi Hurgadoje aplankykite Porfyro kalną, tokį pavadinimą gavusį todėl, kad kadaise čia buvo kasamas porfyras, vietinių naudotas puošti šventyklas, sarkofagus ir kt.

Su kateriu nuplaukite į Giftuno salą, galinčia pasigirti idiliškais paplūdimiais ir puikiomis vietomis nardymui. Patiks ir pasyvaus, ir aktyvaus laisvalaikio gerbėjams.

Neaplenkite ir Koralų draustinio, šiek tiek nutolusio nuo kurorto. Jei esate nardymo entuziastas, čia pamatysite įstabaus grožio koralų rifus.

Kur apsistoti Hurgadoje?

Hurgada – labai populiarus kurortas, tad neverta stebėtis, koks puikus viešbučių tinklas šiame mieste. Galite pasirinkti tą, kuris labiausiai atitiks Jūsų galimybes ir kelionei keliamus reikalavimus. Galima paminėti kelis populiariausius viešbučius Hurgadoje:

  • penkių žvaigždučių „Golden 5 Diamond“;
  • „Golden 5 Al Mas Resort“;
  • keturių žvaigždučių „Jewels Sahara Boutique Resort“.

Praktinė informacija:
Reikalingi dokumentai
. Keliaujantiems į Hurgadą Lietuvos piliečiams reikia turėti galiojantį LR pasą.
Viešasis transportas. Hurgadoje viešasis transportas nėra išvystytas labai gerai. Turistams patogiausia keliauti taksi. Norėdami aplankyti kitus Egipto miestus, iš Hurgados galite keliauti autobusais.
Oro uostai. Mieste veikia Hurgados tarptautinis oro uostas (HRG) .