Pigūs skrydžiai į Dubajų


Dubajus – svajonių miestas, apie kurį sklandančios legendos jį apibūdina kaip alsuojantį prabanga, puošnumu. Tai – visiška tiesa, todėl pigūs skrydžiai į Dubajų yra labai trokštamas pigių kelionių medžiotojų grobis. Čia keliauja norintys papramogauti, apsipirkti ir kokybiškai pailsėti ištaiginguose viešbučiuose bei pasakiškuose paplūdimiuose. Jei dievinate aktyvias pramogas, linksmybes, tai Dubajų neabejotinai pamilsite!

Paskutinė minutė į Dubajų – išskirtinė proga mažesne kaina aplankyti vieną prabangiausių pasaulio miestų. Kelionę pirkite internetu ir jau po kelių minučių galėsite krautis lagaminus!

Ką pamatyti Dubajuje?

Pigūs skrydžiai į Dubajų Jums dovanos nepamirštamas akimirkas, galimybes ir pažinimo džiaugsmą, spindesį bei prabangą. Net jei neturite galimybės leisti sau apsistoti grasiajame „Burj Khalifa“ viešbutyje, vis vien verta jį aplankyti ir savo akimis pamatyti septynių žvaigždučių vertą prabangą. Maža to, tai aukščiausias pasaulio statinys – jo aukštis siekia net 829 metrus!

Svečiuodamiesi Dubajuje užsukite į Dubajaus akvariumą, talpinantį net 10 milijonų litrų vandens! Šiame 50 metrų ilgio, 20 metrų pločio ir 11 metrų aukščio statinyje įsikūrę tūkstančiai gyvūnų. Tiesa, ne tik galybe gyvūnų pasigrožėsite, bet turėsite unikalią pramogą – nardymą... su rykliais!

Viešėdami Dubajuje pažiūrėkite įspūdingo fontano kuriamą šou. Šalia garsiojo viešbučio įsikūręs fontanas apšviestas panaudojus net 6 600 apšvietimo elementų, pusšimtį spalvinių projektorių, o srovės aukštis šauna net į 150 metrų aukštį!

Kur apsistoti Dubajuje?

Prabangusis Dubajus miesto svečiams siūlo galybę ne mažiau prabangių ir ištaigingų viešbučių. Atvykus į tokį miestą tikrai neverta tenkintis žemesnės kategorijos apgyvendinimo įstaigomis, todėl rinkitės aukščiausio lygio. Keli populiariausi Dubajaus viešbučiai:

  • vienintelis pasaulyje septynių žvaigždučių viešbutis „Burj Khalifa“;
  • taip pat penkių žvaigždučių viešbučiai „Ja Jebel Ali Beach Hotel“;
  • „Al Raha Beach Hotel“ ir kt.

Praktinė informacija:
Reikalingi dokumentai
. Keliaujant į Dubajų reikia turėti galiojantį LR pasą.
Viešasis transportas. Dubajuje kursuoja autobusai – tai bus patogiausias būdas pažinti miestą. Mieste yra ir metro linijos.
Oro uostai. Dubajuje veikia šie oro uostai: Dubai International (DXB), Al Maktoum International (DWC).