Pigūs skrydžiai į Angliją


Svajojate apie įdomią ir intriguojančią pažintinę kelionę? Tuomet pigūs skrydžiai į Angliją – kaip tik jums: ši šalis išsiskiria turtinga istorija, nuostabia architektūra, įvairiaspalviu kultūriniu gyvenimu, tad viešnagė Anglijoje tikrai nepaliks abejingų. Anglijos gamta taip pat žavi minias turistų – daugybė ežerų, žalios pievos ir kalnai sukuria nepakartojamą šiaurietiškos gamtos vaizdą, kurį būtina pamatyti kiekvienam.

Pasirūpinkite lėktuvų bilietais į Angliją ir pasinerkite į neužmirštamą nuotykį!

Kelionė į Angliją – verta pirkti internetu, nes tai greita, patogu ir paprasta.

Anglija yra tankiausia apgyvendintas Jungtinės Karalystės kraštas. Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad pigūs skrydžiai į Angliją ištirpsta tarytum pirmasis sniegas – paskutinė minutė, patraukli kaina itin vilioja turinčius Anglijoje draugų bei giminaičių, o drauge ir tuos, kurie nori pamatyti visiškai kitokį kraštovaizdį, pažinti anglų kultūrą. Anglijos krantus skalauja net kelios jūros, todėl čia patiks ir mėgstantiems pasilepinti poilsiu paplūdimyje. Į Angliją traukia lankytinų objektų, istorinių paminklų, muziejų bei galerijų gausa.
 

Kada geriausia vykti į Angliją?

Palankiausias metas aplankyti Angliją – liepos ir rugpjūčio mėnesiai: tada šalyje vyrauja puikūs orai, vyksta daugybė pažintinių ekskursijų, taip pat organizuojami įvairūs kultūriniai renginiai ir muzikos festivaliai. Angliją rekomenduojama aplankyti ir vėlyvą pavasarį bei ankstyvą rudenį, kai lankytini šalies objektai ir populiarūs viešbučiai nebūna perpildyti, o ir kainos šiek tiek žemesnės nei vasaros sezono metu.
 

Anglijos oro uostai

Londono Hitrou oro uostas (angl. London Heathrow Airport) 

Didžiausias ne tik Anglijos, bet ir visos Jungtinės Karalystės oro uostas, kasmet aptarnaujantis apie 80 mln. keleivių. Tarp pasaulio didžiausių oro uostų Hitrou oro uostas užima 7 vietą ir keleiviams siūlo itin daug skrydžių krypčių, tarp kurių: Niujorkas, didieji Europos miestai, taip pat Dubajus, Honkongas ir kt. Šiame oro uoste keleiviai tikrai nenuobodžiaus: čia rasite ne tik daugybę puikių parduotuvių  ir  restoranų, bet ir galėsite sudalyvauti įvairiuose renginiuose visai šeimai ar pasiklausyti gyvos muzikos. Rūkyti Hitrou oro uoste galima tik šalia terminalų įrengtose specialiose rūkymo erdvėse. Londono Hitrou oro uostas yra įsikūręs 24 km nuo Londono centro, kurį labai lengvai ir greitai pasieksite traukiniu, autobusu ar taksi,  taip pat yra galimybė išsinuomoti automobilį. Šalia oro uosto įsikūręs viešbutis „Hilton Garden Inn London Heathrow Terminal 2“ yra idealus pasirinkimas maloniai viešnagei po skrydžio: čia galėsite mėgautis jaukia ir elegantiška aplinka, profesionaliu aptarnavimu ir puikiu restorano maistu.
 

Londono Gatviko oro uostas (angl. London Gatwick Airport)

Antras didžiausias Anglijos ir visos Jungtinės Karalystės oro uostas, kasmet aptarnaujantis apie 46 mln. keleivių. Laukdami skrydžio šiame oro uoste galėsite pasidairyti lauktuvių čia įsikūrusiose parduotuvėse, o išalkę keleiviai tikrai ras puikių kavinių ir restoranų, siūlančių įvairių patiekalų. Rūkyti Gatviko oro uoste galima šalia terminalų įrengtose specialiose rūkymo erdvėse. Londono centrą nuo šio oro uosto pasieksite per maždaug pusvalandį (Gatviko oro uostas nuo Londono nutolęs 46 km), patogiausia naudotis autobusu, traukiniu ar taksi. Pačiame Gatviko oro uoste yra įsikūręs viešbutis „BLOC Gatwick“, kuriame jūsų lauks malonus poilsis jaukioje aplinkoje ir puikus aptarnavimas. Dar vienas šiame oro uoste esantis modernus viešbutis „Hampton by Hilton“ taip pat yra puikus pasirinkimas atsipūsti po kelionės ar pasiruošti ankstyvam skrydžiui.
 

Mančesterio oro uostas (angl. Manchester Airport)

Trečias didžiausias Anglijos ir visos Jungtinės Karalystės oro uostas, per metus aptarnaujantis apie 28 mln. keleivių. Skrydžio laukimas šiame oro uoste neprailgs: galėsite užsukti į tokių prekių ženklų kaip „Victoria‘s Secret“, „Bobbi Brown“, „Jo Malone“ ar „Hugo Boss“ parduotuves, atsipūsti moderniose poilsio erdvėse ir apsilankyti oro uoste įsikūrusiuose restoranuose. Rūkyti Mančesterio oro uoste galima šalia  terminalų įrengtose specialiose rūkymo erdvėse. Mančesterio oro uostas nuo miesto centro nutolęs apie 14 km, šiuo maršrutu kursuoja traukiniai, autobusai, galima naudotis taksi paslaugomis, tad problemų dėl susisiekimo tikrai nekils. Mančesterio oro uosto viešbutis „Clayton Hotel“ yra tikrai geras pasirinkimas vertinantiems patogumą, modernią aplinką ir kokybišką aptarnavimą, taip pat siūloma apsistoti lankytojų puikiai vertinamame viešbutyje „Crowne Plaza Hotel“, kuriame maloni viešnagė prabėgs tiesiog akimirksniu. 
 

Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje

Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi adresu: Lithuania House, 2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE, United Kingdom, konsuliniais klausimais galite kreiptis telefonu: +44 (0)20 7592 2840, taip pat el. paštu amb.uk@urm.lt.
Vykdami į Angliją turėkite galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jeigu šioje šalyje pamesite asmens dokumentą, kreipkitės į Lietuvos ambasadą, kuri išduos laikiną kelionės dokumentą – asmens grįžimo į Lietuvą pažymėjimą. 
 

Skrydis iš Vilniaus į Angliją

Atstumas tarp Vilniaus ir Londono – 1722 km, tiesioginis skrydis trunka apie 3 val., o į Mančesterį, kurį nuo Vilniaus skiria 1796 km, galite nuskristi su persėdimu kitame Europos mieste. Malonių įspūdžių!
 

Ką pamatyti Anglijoje?

Pigūs skrydžiai į Angliją – proga išvysti vieną populiariausių Europos sostinių. Londone gausu lankytinų objektų: Didysis Benas, Londono akis, garsusis Tauerio tiltas, Londono tvirtovė, dėmesio verti Parlamento rūmai. Mėgstantys lankytis muziejuose bei galerijose turėtų užsukti į Britų muziejų, Londono nacionalinę galeriją.

Būtinai aplankykite Lake District – tai kvapą gniaužiančio kraštovaizdžio ežerų kraštas, turtingas ežerų, juos globojančių kalvų ir didingai stūksančių kalnų. Čia gimsta meilės istorijos, menininkų kūriniai – būtinai turite savo akimis išvysti šį stebuklingą gamtos kampelį.

Užsukite į Oksfordą. Jame verta aplankyti ne tik visame pasaulyje žinomą XI amžiuje įkurtą universitetą, bet ir pasigrožėti miesto architektūra, aplankyti muziejų.

Ko paragauti Anglijoje?

Viešėdami Anglijoje pasigardžiuokite garsiaisiais angliškais pusryčiais – kepta šonine, keptais kiaušiniai, skrudintais pomidorais ir skrudinta duona. Apie tokius tikrai esate girdėte, skaitę knygose ar matę filmuose. Taip pat Anglijoje tiesiog privalu paragauti anglų taip dievinamos arbatos!

Praktinė informacija ir patarimai:

Anglijos valiuta – Svarai sterlingai.

Orai Anglijoje. Anglijoje vyrauja jūrinis, vidutinių platumų klimatas. Žiemomis nebūna labai šalta, bet ir vasaros karščiu nelepina. Šalį dažnai gaubia rūkas, pučia gana stiprūs vėjai, dažnas svečias čia – lietus.

Lauktuvės iš Anglijos: futbolo atributika, įvairūs suvenyrai su Big Benu, angliški skanėstai, raktų pakabukai.