Pigūs skrydžiai į Angliją


Anglija yra tankiausia apgyvendintas Jungtinės Karalystės kraštas. Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad pigūs skrydžiai į Angliją ištirpsta tarytum pirmasis sniegas – paskutinė minutė, patraukli kaina itin vilioja turinčius Anglijoje draugų bei giminaičių, o drauge ir tuos, kurie nori pamatyti visiškai kitokį kraštovaizdį, pažinti anglų kultūrą. Anglijos krantus skalauja net kelios jūros, todėl čia patiks ir mėgstantiems pasilepinti poilsiu paplūdimyje. Į Angliją traukia lankytinų objektų, istorinių paminklų, muziejų bei galerijų gausa.

Anglijos didmiesčiuose plačios pramogų, kultūros renginių galimybės, o štai jei pigūs skrydžiai į Angliją masina dėl ramaus poilsio, pasirinkite kokį šalies kaimelį – užburiantis kraštovaizdis, svaiginanti ramybė bus garantuota.

Kelionė į Angliją – verta pirkti internetu, nes tai greita, patogu ir paprasta.

Ką pamatyti Anglijoje?

Pigūs skrydžiai į Angliją – proga išvysti vieną populiariausių Europos sostinių. Londone gausu lankytinų objektų: Didysis Benas, Londono akis, garsusis Tauerio tiltas, Londono tvirtovė, dėmesio verti Parlamento rūmai. Mėgstantys lankytis muziejuose bei galerijose turėtų užsukti į Britų muziejų, Londono nacionalinę galeriją.

Būtinai aplankykite Lake District – tai kvapą gniaužiančio kraštovaizdžio ežerų kraštas, turtingas ežerų, juos globojančių kalvų ir didingai stūksančių kalnų. Čia gimsta meilės istorijos, menininkų kūriniai – būtinai turite savo akimis išvysti šį stebuklingą gamtos kampelį.

Užsukite į Oksfordą. Jame verta aplankyti ne tik visame pasaulyje žinomą XI amžiuje įkurtą universitetą, bet ir pasigrožėti miesto architektūra, aplankyti muziejų.

Ko paragauti Anglijoje?

Viešėdami Anglijoje pasigardžiuokite garsiaisiais angliškais pusryčiais – kepta šonine, keptais kiaušiniai, skrudintais pomidorais ir skrudinta duona. Apie tokius tikrai esate girdėte, skaitę knygose ar matę filmuose. Taip pat Anglijoje tiesiog privalu paragauti anglų taip dievinamos arbatos!

Praktinė informacija ir patarimai:

Anglijos valiuta – Svarai sterlingai.

Orai Anglijoje. Anglijoje vyrauja jūrinis, vidutinių platumų klimatas. Žiemomis nebūna labai šalta, bet ir vasaros karščiu nelepina. Šalį dažnai gaubia rūkas, pučia gana stiprūs vėjai, dažnas svečias čia – lietus.

Lauktuvės iš Anglijos: futbolo atributika, įvairūs suvenyrai su Big Benu, angliški skanėstai, raktų pakabukai.