Pigūs skrydžiai į Amsterdamą


Kur turi keliauti norintys visiškai atitrūkti nuo kasdienybės, kaip reikiant pasilinksminti ir, be viso to, dar nemažai sužinoti ir pamatyti? Žinoma, į Amsterdamą! Pigūs skrydžiai į šį miestą išgraibstomi, tad pamačius pasiūlymus maža kaina, delsti nereikėtų. Greičiausiai kelionę užsisakysite internetu.

Paskutinė minutė, pigūs skrydžiai į Amsterdamą – tai vartai į kontrastingą ir du visiškai skirtingus pasaulius harmoningai derinantį miestą. Čia keliautojus pasitinka senasis Amsterdamas, neabejotinai sužavėsiantis visus, ir naujasis, modernusis Amsterdamas, kurį tiksliausiai apibūdintume pavadinę laisvu ir pašėlusiu. Tad pirmyn krautis lagaminų!

Ką pamatyti Amsterdame?

Amsterdamas daugeliui asocijuojasi su linksmybėmis ir tai yra viena esminių priežasčių, kodėl pigūs skrydžiai į šį miestą tokie populiarūs. Bet Amsterdamas miesto svečiams turi pasiūlyti kur kas daugiau...

Vienas gražiausių dalykų Amsterdame – miesto kanalai. Pasijusite tarytum atsidūrę svajingoje Venecijoje. Per 160 kanalų turinčiame mieste būtinai turite išbandyti atrakciją – plaukimą kanalais, kai galėsite mėgautis romantika ir žavėtis dailiu senamiesčiu.

Jei mėgstate lankytis muziejuose, Amsterdame aplankykite didžiausią pasaulyje Van Gogo darbų kolekciją saugantį Van Gogo muziejų. Taip pat dėmesio vertas ir Rijks muziejus – tai Amsterdamo valstybinis muziejus.

Neabejingi grožiui ir gėlių skleidžiamam žavesiui turėtų užsukti į Keukenhof gėlių parką, kuriame Jus pasitiks maždaug septyni milijonai gėlių! Tiesa, gėlių parką lankykite, jei Amsterdame viešėsite pavasarį – šiuo laikotarpiu čia pakerės tulpių, narcizų ir hiacintų žiedų jūra.

Kur apsistoti Amsterdame?

Amsterdamas sulaukia nemažų turistų srautų, todėl nenuostabu, kad apgyvendinimo įstaigų skaičius mieste didelis. Tikrai rasite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį. Kelis iš populiariausių galima paminėti šiuos:

  • penkių žvaigždučių „Waldorf Astoria Amsterdam“;
  • keturių žvaigždučių „Movenpick Hotel Amsterdam City Center“;
  • „DoubleTree by Hilton Hotel Amsterdam Centraal Station“.

Praktinė informacija:
Reikalingi dokumentai
. Keliaujant į Amsterdamą reikia turėti galiojančią tapatybės kortelę arba pasą.
Viešasis transportas. Amsterdame viešojo transporto sistema išvystyta puikiai ir labai patogiai, ją sudaro metro, tramvajų linijos, autobusų ir traukinių maršrutai, taip pat kursuoja vandens kanalų autobusai. Galite įsigyti valandinį arba 24 valandų bilietą. Nuolaidos taikomos turintiems Amsterdamo kortelę.

Oro uostai. Mieste veikia Amsterdam Airport Schiphol – AMS oro uostas.